fbpx

Losowy wpis

Już 12 maja 2024 roku, w godzinach od 10:00 do 17:00, Tor Modlin stanie się areną wyjątkowego wydarzenia – MotoPikniku 2024 na Torze Modlin!

 

Będzie to druga już edycja imprezy dla wszystkich pasjonatów motocykli, podczas której każdy – niezależnie od wieku czy doświadczenia – znajdzie aktywności odpowiednie dla siebie!

Na odwiedzających czeka dzień pełen emocji, motoryzacyjnych doznań i wielu niezapomnianych chwil. Poniżej lista tylko niektórych z licznych atrakcji:

  • Stanowiska dealerów: przedstawiciele najlepszych marek motocyklowych będą obecni, aby zaprezentować swoje najnowsze modele i najlepsze oferty!
  • Motocykle dla dzieci i dorosłych: bez względu na wiek, każdy będzie miał okazję zobaczyć i dotknąć wymarzonego motocykla.
  • Pit bikes: uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na pit bike-ach.
  • Food tracki: zróżnicowane posiłki zaspokoją głód pomiędzy aktywnościami.
  • Nowe modele motocykli: premierowe prezentacje najnowszych modeli, które rozbudzą wyobraźnię każdego motocyklisty.
  • Jazda po torze sportowym: Uczestnicy będą mieli okazję poczuć dreszczyk emocji na torze sportowym podczas sesji treningowych.
  • Mini szkoła jazdy: zajęcia z elementami szkolenia techniki jazdy motocyklem .
  • Testowanie nowych modeli motocykli: jazdy testowe dające możliwość wypróbowania najnowszych konstrukcji.
  • Pokazy jazdy zawodników: doświadczeni zawodnicy zaprezentują swoje umiejętności podczas przejazdów demonstracyjnych po torze sportowym.

 

Na MotoPiknik – Rozpoczęcie Sezonu 2024 zarejestrujecie się tutaj:

 

Zgłoszenia

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Zgłoszenia nie są już dostępne

 

Rejestracja jest bezpłatna, lecz obowiązkowa. Formularz dotyczy rejestracji obecności na wydarzeniu i nie gwarantuje udziału w szkoleniach, track day i pozostałych atrakcjach, na które to zapisy będą odbywały się w dniu imprezy, w trybie stacjonarnym, w recepcji – liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Nie zwlekajcie z zapisami – liczba miejsc jest ograniczona, a w 2023 roku odwiedziło nas ponad 2000 osób!

 

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego