Tor Modlin Rally Show 2021

Tor Modlin Rally Show odbędzie się w tym roku 27 listopada na Torze Modlin oraz co jest nowością w pobliskiej słynnej Twierdzy Modlin.  Wyjątkowa sceneria OS na terenie najdłuższego budynku w Europie zapadnie w pamięć zawodników oraz kibiców” – zapewnia dyrektor Maciek Matysiak. “To kolejny krok w celu zwiększenia popularności i dostępności sportów motorowych dla kibiców w Polsce”.

Tor Modlin Rally Show to impreza tworząca nowy wymiar rajdów samochodowych w Polsce. Na kibiców czekać będą najszybsi kierowcy w najnowocześniejszych samochodach, co gwarantuje zaciętą rywalizację oraz spektakularne i wyjątkowe widowisko. Na trasie zawodów pojawią się także co najmniej dwie hopy, które zapewnią dodatkowe emocje dla kibiców.

Tor Modlin Rally Show to także wydarzenie o niespotykanej dotychczas oprawie medialnejoraz dostępności dla wszystkich zainteresowanych i obserwatorów.

Tor Modlin Rally Show
Tor Modlin Rally Show

Dzień później, czyli 28 listopada odbędą się otwarte zawody dla wszystkich zawodników również bez licencji rajdowych oraz amatorów. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na wybranych trasach Tor Modlin Rally Show nie wymagających jednak profesjonalnie przygotowanego samochodu do startu. 

Na wszystkich zawodników, każdego dnia imprezy czekać będą kilometry wyjątkowych tras łączących wymagające technicznie odcinki specjalne o zróżnicowanej nawierzchni. 

Relację na żywo z zawodów podobnie jak w zeszłym roku będzie można śledzić w telewizji na kanale Motowizja,  Fanpage’u wydarzenia (link), portalach branżowych oraz Youtube.

Lista Zgłoszeń, Harmonogram i Mapy Odcinków:

Aktualności:

Tor Modlin Rally Show 2021