fbpx
Budynek główny

Budynek główny

Parter

Na parterze, obok recepcji, mamy do dyspozycji hall z bezpośrednim dostępem do toru sportowo-treningowego oraz miejscem do demonstracji jednego lub dwóch samochodów.

Strefa ta ma powierzchnię ok. 180 m². Na tym samym poziomie znajduje się sala wykładowa o powierzchni ok. 55 m² z rzutnikiem, ekranem oraz nagłośnieniem. Do tego pomieszczenia również można wprowadzić samochód.

I piętro

Na I piętrze oddaliśmy do Państwa dyspozycji krytą trybunę z miejscami siedzącymi dla 150 osób i widokiem na część toru sportowo-treningowego oraz telebim. W bezpośrednim sąsiedztwie trybuny mamy dwie sale wykładowe wyposażone w sprzęt multimedialny. Pomieszczenia mają powierzchnię ok. 20 m².

II piętro

Na II piętrze mieści się wielofunkcyjna sala szkoleniowa z możliwością podziału na trzy mniejsze pomieszczenia. Sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Przestrzeń ta może być również wykorzystywana jako strefa VIP.

Cała sala ma powierzchnię ok. 160 m². Dzięki przeszklonym ścianom, goście korzystający z tej części budynku mają zapewniony znakomity widok na cały tor sportowo-treningowy.