fbpx

Szkolenia samochodowe (32)

Szkolenia bezpiecznej jazdy samochodem skierowane są do wszystkich kierowców. Każdy kierowca wyniesie z nich wiedzę, dzięki której on oraz inni uczestnicy ruchu będą bezpieczniejsi. Jedynym wymogiem jest posiadanie ważnego prawa jazdy. Zadbajmy wspólnie o siebie i o swoich bliskich!

Szkolenia samochodowe

Opinie naszych klientów

 • Świetnie przemyślany i wykonany tor wyścigowy i edukacyjny. Profesjonalna kadra i wspaniała atmosfera.

  Marcin Rozwora Avatar Marcin Rozwora
  26 czerwca 2023

  Super miejsce i wspaniali ludzie

  Renata Poddubik Avatar Renata Poddubik
  26 czerwca 2023

  Bardzo polecam, niezapomniane przeżycie!

  Piotr Nescioruk Avatar Piotr Nescioruk
  26 września 2023
 • Dziękuję za wspaniały Track Day z instruktorem z 18 lipca. Polecam wszystkim również tym co jeżdżą na motocyklach 125cm³. Byłem na YZF-R125 i bardzo nie odstawałem. Polecam wszystkim tym... czytaj dalej

  Marcin Krzyżanowski Avatar Marcin Krzyżanowski
  26 lipca 2023

  We wrześniu miałam przyjemność organizować spotkanie biznesowe połączone ze Szkoleniem z bezpiecznej jazdy oraz Akademią Megane RS. Panowie Andrzej oraz Maciek z Toru Modlin to właściwe osoby na właściwym miejscu,... czytaj dalej

  DOMINIKA KIJEK Avatar DOMINIKA KIJEK
  26 września 2023

  Jak najbardziej polecam. Byłem na doskonaleniu techniki jazdy, z którego jestem zadowolony. Tor jest dobrze przygotowany, a instruktor z którym jeździłem posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, potrafi je przekazać oraz... czytaj dalej

  Kuba Wziątka Avatar Kuba Wziątka
  21 listopada 2023
 • Miła atmosfera i profesjonalizm w szkoleniu. Polecam do podnoszenia świadomości i umiejętności motoryzacyjnych.

  Marcin Syldatk Avatar Marcin Syldatk
  26 lipca 2023

  Fajne miejsce, zadbane, super instruktorzy, pyszny catering na imprezy integracyjne 😊

  Roza Gasiewska Avatar Roza Gasiewska
  26 października 2023

  Przejazd marzeń Porsche 911 Carrera 4S to fantastyczne przeżycie. Na torze bardzo profesjonalne podejście. Instruktor Michał to super gość.

  Artur Sobolewski Avatar Artur Sobolewski
  26 października 2023

Bezpieczny Kierowca, Poziom 1 (4)

Pierwszy poziom szkolenia, w którym powinien wziąć udział każdy kierowca. Tematyka zajęć obejmuje fundamentalne zasady bezpieczeństwa, o których nie mieliście możliwości się dowiedzieć, jeśli nie przechodziliście wcześniej takiego kursu. Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i wybierzcie odpowiadający Wam wariant szkolenia.

Dla dwojga (4)

W tym wariancie szkolenia oszczędzacie aż 50% kosztu udziału drugiej osoby. Podczas zajęć korzystacie z jednego pojazdu, zamieniając się rolami podczas każdego ćwiczenia – dzięki temu uczycie się na dwa sposoby: poprzez aktywny trening kierowcy oraz obserwację z pozycji pasażera.

Bezpieczny Kierowca, Poziom 2 (4)

Te szkolenia są skierowane do tych z Was, którzy ukończyli poziom pierwszy. Uświadomiliśmy Wam zagrożenia, które na Was czyhają na drodze, ale czy na pewno o nich pamiętacie na co dzień? Pokazaliśmy Wam podstawy, ale czy na pewno nic Wam nie wypadło z głowy? Praktyka czyni mistrza – dlatego poziom 2 szkolenia to przypomnienie programu poziomu pierwszego, ale także nowe, o wiele bardziej wymagające ćwiczenia. Popracujmy więcej nad Waszym bezpieczeństwem!

Technika Jazdy (4)

3-godzinne szkolenia techniki jazdy to oferta dla tych z Was, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale nie są w stanie przeznaczyć całego dnia na pełne szkolenie. W trakcie trzech godzin zajęć poruszamy absolutnie najważniejsze zagadnienia związane z poprawieniem Waszego bezpieczeństwa. Przekażemy Wam skondensowaną wiedzę, a Wy wykonacie niezbędne ćwiczenia!

Strategia Jazdy (2)

Podczas tych zajęć, prowadzonych w ruchu drogowym, dowiecie się w jaki sposób, Wasz temperament, styl jazdy i ogólnie – zachowanie na drodze, wpływają na Wasze bezpieczeństwo, ale także koszty podróżowania. Nasz trener wskaże Wam, co konkretnie zmienić, aby mieć większą szansę na uniknięcie zagrożenia oraz nauczy, jak jeździć w sposób minimalizujący zużycie paliwa czy energii elektrycznej.

Szkolenia jazdy sportowej (2)

Każdego, kto chce rozpocząć przygodę z jazdą sportową, zapraszamy na Akademię R.S. Kameralne grupy i różnorodność zajęć sprawiają, że w krótkim czasie posiądziecie wiedzę i umiejętności, które przydadzą się w trakcie samodzielnych treningów lub amatorskich zawodów.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Lenard
Specjalistka ds. szkoleń indywidualnych