fbpx

Szkolenia samochodowe (34)

Szkolenia bezpiecznej jazdy samochodem skierowane są do wszystkich kierowców. Każdy kierowca wyniesie z nich wiedzę, dzięki której on oraz inni uczestnicy ruchu będą bezpieczniejsi. Jedynym wymogiem jest posiadanie ważnego prawa jazdy. Zadbajmy wspólnie o siebie i o swoich bliskich!

Szkolenia samochodowe

Opinie naszych klientów

 • We wrześniu miałam przyjemność organizować spotkanie biznesowe połączone ze Szkoleniem z bezpiecznej jazdy oraz Akademią Megane RS. Panowie Andrzej oraz Maciek z Toru Modlin to właściwe osoby na właściwym miejscu,... czytaj dalej

  DOMINIKA KIJEK Avatar DOMINIKA KIJEK
  26 września 2023

  Świetne wrażenia i super atmosfera. Uważam, że każdy kierowca powinien przejść takie szkolenie. Świadomość tego to może się wydarzyć na drodze jest bezcenne zwłaszcza kiedy pokonuje się mnóstwo kilometrów. Polecam... czytaj dalej

  Gabriela Hamala Avatar Gabriela Hamala
  26 września 2023

  Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra i miła obsługa. Jazda Ferrari z kierowcą rajdowym SUPER!!!!!

  Monika Stosio Avatar Monika Stosio
  26 czerwca 2023
 • Bardzo polecam, niezapomniane przeżycie!

  Piotr Nescioruk Avatar Piotr Nescioruk
  26 września 2023

  Przejazd marzeń Porsche 911 Carrera 4S to fantastyczne przeżycie. Na torze bardzo profesjonalne podejście. Instruktor Michał to super gość.

  Artur Sobolewski Avatar Artur Sobolewski
  26 października 2023

  Do motocyklistów. To nie jest żaden TOR WYŚCIGOWY a OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY!!! Nie wprowadzajcie ludzi w błąd komentarzami, bo o torach widać macie pojęcie ZEROWE... Jeżeli ktoś chce pozap***... czytaj dalej

  5salut Avatar 5salut
  19 listopada 2023
 • Dziękuję za wspaniały Track Day z instruktorem z 18 lipca. Polecam wszystkim również tym co jeżdżą na motocyklach 125cm³. Byłem na YZF-R125 i bardzo nie odstawałem. Polecam wszystkim tym... czytaj dalej

  Marcin Krzyżanowski Avatar Marcin Krzyżanowski
  26 lipca 2023

  Świetnie przemyślany i wykonany tor wyścigowy i edukacyjny. Profesjonalna kadra i wspaniała atmosfera.

  Marcin Rozwora Avatar Marcin Rozwora
  26 czerwca 2023

  Super miejsce i wspaniali ludzie

  Renata Poddubik Avatar Renata Poddubik
  26 czerwca 2023

Bezpieczny Kierowca, Poziom 1 (4)

Pierwszy poziom szkolenia, w którym powinien wziąć udział każdy kierowca. Tematyka zajęć obejmuje fundamentalne zasady bezpieczeństwa, o których nie mieliście możliwości się dowiedzieć, jeśli nie przechodziliście wcześniej takiego kursu. Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i wybierzcie odpowiadający Wam wariant szkolenia.

Dla dwojga (4)

W tym wariancie szkolenia oszczędzacie aż 50% kosztu udziału drugiej osoby. Podczas zajęć korzystacie z jednego pojazdu, zamieniając się rolami podczas każdego ćwiczenia – dzięki temu uczycie się na dwa sposoby: poprzez aktywny trening kierowcy oraz obserwację z pozycji pasażera.

Bezpieczny Kierowca, Poziom 2 (4)

Te szkolenia są skierowane do tych z Was, którzy ukończyli poziom pierwszy. Uświadomiliśmy Wam zagrożenia, które na Was czyhają na drodze, ale czy na pewno o nich pamiętacie na co dzień? Pokazaliśmy Wam podstawy, ale czy na pewno nic Wam nie wypadło z głowy? Praktyka czyni mistrza – dlatego poziom 2 szkolenia to przypomnienie programu poziomu pierwszego, ale także nowe, o wiele bardziej wymagające ćwiczenia. Popracujmy więcej nad Waszym bezpieczeństwem!

Technika Jazdy (4)

3-godzinne szkolenia techniki jazdy to oferta dla tych z Was, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, ale nie są w stanie przeznaczyć całego dnia na pełne szkolenie. W trakcie trzech godzin zajęć poruszamy absolutnie najważniejsze zagadnienia związane z poprawieniem Waszego bezpieczeństwa. Przekażemy Wam skondensowaną wiedzę, a Wy wykonacie niezbędne ćwiczenia!

Strategia Jazdy (2)

Podczas tych zajęć, prowadzonych w ruchu drogowym, dowiecie się w jaki sposób, Wasz temperament, styl jazdy i ogólnie – zachowanie na drodze, wpływają na Wasze bezpieczeństwo, ale także koszty podróżowania. Nasz trener wskaże Wam, co konkretnie zmienić, aby mieć większą szansę na uniknięcie zagrożenia oraz nauczy, jak jeździć w sposób minimalizujący zużycie paliwa czy energii elektrycznej.

Szkolenia jazdy sportowej (4)

Chcielibyście wypróbować nasze 300-konne Megane RS Trophy podczas zajęć o charakterze sportowym? A może wolelibyście potrenować swoim autem? Kameralne grupy i różnorodność zajęć sprawiają, że w krótkim czasie posiądziecie wiedzę i umiejętności, które przydadzą się w trakcie samodzielnych treningów lub amatorskich zawodów.

Skontaktuj się z nami

Magdalena Lenard
Specjalistka ds. szkoleń indywidualnych