fbpx

Tor Off-Road 1 i 2

OFF-ROAD

OFF-ROAD

Chociaż specjalizujemy się w aktywnościach na torze oraz płytach poślizgowych, wiemy doskonale, że są też nawierzchnie inne niż asfalt. Gościom, którzy chcą zjechać z utwardzonej drogi, by sprawdzić możliwości pojazdów z napędem na cztery koła bądź swoje umiejętności, oferujemy przygody off-roadowe. Mamy do dyspozycji na terenie Toru Modlin dwa niezależne tory off-road z ciekawymi próbami takimi jak trawersy, wzniesienia, mostek czy bród wodny dla samochodów terenowych oraz SUV, SAV i Crossover.

2
DLA CROSSOVERÓW
DLA TERENÓWEK

Podczas każdego wydarzenia, w którym wykorzystujemy samochody terenowe, goście mają okazję poznać teorię jazdy w terenie i przełożyć ją na praktykę. Wszystko dzieje się pod opieką doświadczonych instruktorów.

 

W zależności od potrzeb i wymagań, trudność trasy i zadań dostosowujemy do charakterystyki samochodów oraz ich sprawności. Mamy tereny i zadania idealne, by zaprezentować i przetestować zarówno sporadycznie zjeżdżające z asfaltu SUV-y, jak też terenówki, dla których piach i błoto są codziennością. Off road na Torze Modlin to trasa, której pokonanie wymaga precyzyjnej, technicznej jazdy.

 

Tor Modlin to idealne miejsce na realizację szkolenia produktowego, jak również realizacji imprez integracyjnych. Aktywności na torach terenowych mogą stanowić jeden z wielu elementów modułów tematycznych szkoleń, eventów, prezentacji czy też wdrożeń systemów bezpieczeństwa.

Zapraszamy do indywidualnych zapytań ofertowych.