fbpx

Kwalifikacja wstępna (4)

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 180 ze zm.) oraz rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie szkolenia i egzaminowania kierowców wykonujących przewóz drogowy (Dz. U. z 2022 r. poz. 739) kierowca uczestniczący w kursie kwalifikacji wstępnej jest zobowiązany odbyć szkolenie w warunkach specjalnych.

 

Zapraszamy do odbycia tego modułu na Torze Modlin, w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego, rozległym i świetnie wyposażonym obiekcie gwarantującym profesjonalne, atrakcyjne i efektywne przeprowadzenie zajęć.

Do dyspozycji uczestników oddajemy:

  • Cztery płyty poślizgowe, tor szkoleniowy z dwoma wzniesieniami i dwa place manewrowe. Infrastruktura uzupełniona jest o najnowsze rozwiązania techniczne zapewniające w pełni profesjonalne i atrakcyjne prowadzenie szkoleń: urządzenie destabilizujące tor jazdy (szarpak) oraz uruchamiane detektorami i elektronicznie sterowane kurtyny wodne i płotki. Zobacz pełną infrastrukturę.
  • Obszerne zaplecze szkoleniowo – konferencyjne obejmujące sale wykładowe wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny do prowadzenia zajęć teoretycznych, tarasy widokowe, obszerny hall, telebimy, małą gastronomię i toalety. Zobacz budynek główny.
  • Bezpłatny bufet kawowy

Ośrodki Szkolenia prowadzą zajęcia swoimi pojazdami i instruktorami; zapewniamy nadzór instruktora techniki jazdy Toru Modlin podczas ćwiczeń na płytach poślizgowych.

 

Zapraszamy do współpracy Ośrodki Szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy.

Wszelkie informacje i zapisy:
e-mail: kursyzawodowe@tormodlin.pl
tel. 22 100 26 91
tel. 604 720 135